Notowania

wiadomości
04.10.2016 10:39

Najnowszy raport dotyczący bezpieczeństwa IT. Uwaga - ważne informacje dla firm!

Czy polskie firmy są przygotowane na ataki cyberprzestępców? Co jest najsłabszym ogniwem systemu bezpieczeństwa w firmie? Jak ochronić firmę przed stratami spowodowanymi z cyberatakami? Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym raportem Intela dotyczącym bezpieczeństwa IT.

Podziel się
Dodaj komentarz

Cyfrowa rewolucja wkroczyła do każdej dziedziny życia. Za sprawą miliardów urządzeń podłączonych do sieci, milionów aplikacji i systemów, dostęp do informacji stał się szybszy i łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Czerpiemy z tego w życiu prywatnym i w biznesie. Niestety ceną, jaką płacimy ze te przywileje, są zagrożenia, których do niedawna nawet sobie nie wyobrażaliśmy.

W tym roku Intel podjął się przeprowadzenia badania w 250 dużych firmach działających na terenie Polski, Węgier, Rumunii i Czech. Wyniki, które szczegółowo prezentujemy w niniejszym raporcie, prowokują do ważnych pytań. 27% przedsiębiorstw w Polsce odnotowało incydent naruszenia bezpieczeństwa w ciągu ostatnich 6 miesięcy, jednocześnie aż 40% nie ma przygotowanego scenariusza awaryjnego na wypadek cyberataku. Na ile firmy są gotowe, by stawić czoła coraz bardziej zaawansowanym i przebiegłym technikom przestępców? Czy w strategiach uwzględniają te elementy systemu bezpieczeństwa, które odnoszą się do czynnika ludzkiego? Czy sięgają po innowacyjne rozwiązania służące uwierzytelnianiu, czy też pozostają przy metodach z minionych dekad?

Zachęcamy do zapoznania się z raportem, z nadzieją, że zawarte w nim wnioski i rekomendacje ekspertów przyczynią się do podniesienia bezpieczeństwa w Państwa firmach.

Pobierz raport (plik PDF, ok 8 MB):

*

[ ( http://static1.money.pl/i/ad/intel/msp_20160706/belka-w-artykule.jpg ) ] (http://www.intel.pl/content/www/pl/pl/it-management/intel-it/it-managers.html)

Tagi: wiadomości, gospodarka, pc, najważniejsze, intel, intel promowane
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
23-09-2016

GosiaNie ma się z czego cieszyć,ile milionów zdolnych młodych ludzi musiało opuścić swoją ojczyznę,stąd ten wynik

Rozwiń komentarze (1)