Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na
Artykuł sponsorowany

Spotkania firmowe 3.0. Intel Unite zyskuje nowe funkcje

0
Podziel się:

Wraz z rozwojem nowych technologii zmieniły się spotkania firmowe. Coraz częściej mają one formę telekonferencji, w których zdalnie uczestniczą pracownicy, klienci i partnerzy, znajdujący się w różnych miejscach świata. Technologia Intel Unite pozwala im bezprzewodowo dzielić się treściami i edytować je wspólnie, niezależnie od tego, czy znajdują się w biurze, czy pracują zdalnie.

Spotkania firmowe 3.0. Intel Unite zyskuje nowe funkcje

Od czerwca 2015 roku rozwiązanie Intel Unite jest wdrażane w przedsiębiorstwach na całym świecie. Osoby zarządzające zespołami korzystającymi z tego rozwiązania zauważyły skrócenie czasu rozpoczęcia spotkań nawet o 70%. Teraz Intel przedstawia nowe możliwości Unite: strumieniowanie wideo i dźwięku, nową, bezpieczną wtyczkę dla gości oraz natywną aplikację mobilną na iPada. Dodatkowe funkcje wprowadzane są po konsultacjach z użytkownikami, po to, by mogli oni wykorzystywać Unite w jeszcze szerszym zakresie.

Strumieniowanie wideo i dźwięku

Współpraca jest jeszcze łatwiejsza dzięki możliwości wyświetlania filmów wraz z dźwiękiem w ramach Intel Unite. Ta funkcja dostępna jest dla uczestników, którzy znajdują się na miejscu spotkania i pozwala na łatwe udostępnianie multimediów.

Zapezpieczony dostęp dla gości

Nowa wersja wtyczki dostępu dla gości jest jeszcze bardziej bezpieczna. Spełnia rygorystyczne normy i standardy kluczowe z perspektywy specjalistów IT. Od teraz goście mogą dołączać do wirtualnych sal konferencyjnych i prezentować swoje materiały, nawet jeśli nie mają dostępu do sieci firmowej. Zabezpieczenia wspierane sprzętowo oparte o technologię Intel vPro zapewniają 256-bitowe szyfrowanie SSL wszystkich danych.

Nowa aplikacja mobilna

Pracownicy korzystają dziś z wielu różnych urządzeń i środowisk mobilnych, przez co współpraca online może być utrudniona. Intel stale rozszerza listę urządzeń kompatybilnych z technologią Unite. Rozwiązanie dostępne dotychczas dla systemów Microsoft Windows (7, 8.1, 10) i Apple Mac OS X od teraz dostępne jest również jako aplikacja na iPada, do pobrania z Apple App Store. Umożliwi ona użytkownikom iPadów dołączanie do spotkań w Intel Unite i przeglądanie prezentowanych treści.

By rozwijać dostępność Unite, Intel współpracuje z wieloma partnerami, takimi jak ASUS, Acer, Dell, Fujitsu, HP, Lenovo, Zoom i Logitech.

Szukasz porady? Skontaktuj się z ekspertem z One System: *
*
tel.: 22 244 1398, e-mail: DoradcyIT@onesystem.pl

Artykuł sponsorowany

intel
pc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
Artykuł sponsorowany
KOMENTARZE
(0)