Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Bezpłatna pomoc dla przedsiębiorców z Mazowsza!

0
Podziel się:

Artykuł sponsorowany

Dzięki projektowi „Zatrudnienie Fair Play” współfinansowanemu ze środków Unii Europejskiej przedsiębiorcy z woj. mazowieckiego mogą uzyskać bezpłatną pomoc ekspertów przy przełożeniu strategii rozwoju przedsiębiorstwa, która „jest w głowie właściciela” na konkretny dokument i plan działania. Dzięki takiej pomocy firma może poprawić swoją pozycję konkurencyjną wprowadzając profesjonalne zarządzanie zasobami ludzkimi i budując zespół pracowników identyfikujących się z problemami przedsiębiorstwa.

Projekt „Zatrudnienie Fair Play. Zostań Mentorem. Wsparcie aktywności i rozwoju zawodowego pracowników 50+ w woj. mazowieckim” realizuje Fundacja Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym. Instytut oferuje bezpłatną pomoc, która ma na celu poprawę planowania rozwoju firmy, poprawę relacji międzyludzkich oraz współpracę pracowników w różnym wieku, a także bezkosztowego przepływu wiedzy w przedsiębiorstwie. Dzięki wiedzy ekspertów właściciele i prezesi firm mają możliwość przełożenia swoich pomysłów na konkretny dokument, mogą także uzyskać pomoc w dookreśleniu celów strategicznych i formułowaniu strategii zarządzania zasobami ludzkimi z uwzględnieniem zarządzania wiekiem i mentoringu w oparciu o standard "Zatrudnienie Fair Play".

W tworzeniu i realizacji strategii właściciele firm razem z ekspertami lub samodzielnie mogą skorzystać z internetowego generatora strategii dostępnego na stronie www.zfp.zostanmentorem.pl. Dzięki niemu firma sama decyduje kto i w jakim tempie uczestniczy w pracach nad strategią i to bez konieczności opuszczania siedziby firmy, a dzięki temu oszczędza czas i pieniądze.

W projekcie mogą wziąć udział przedsiębiorstwa należące do grupy mikro, małych i średnich przedsiębiorstw mających swoją siedzibę lub jednostkę organizacyjną na terenie woj. mazowieckiego.

Zainteresowane przedsiębiorstwa prosimy o kontakt na e-mail: iped@kig.pl lub tel. 22 630 98 01-03, 22 630 96 21 strona projektu: www.zostanmentorem.pl.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

sponsorowane
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)