Notowania

gospodarka
19.08.2009 07:38

Niemcy szukają u nas dostawców

Polskie firmy będą mogły spotkać się z niemieckimi przedsiębiorcami we wrześniu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(HighgrovePangolin/CC/Flickr)

Kilkanaście firm zza Odry chce rozpocząć współpracę z polskimi partnerami. Spotkanie w tej sprawie ma odbyć się we wrześniu.

Jak informuje _ Puls Biznesu _, 14 niemieckich firm przyjedzie 24 września do Goerlitz 24, by spotkać się z potencjalnymi partnerami z naszego kraju. Polskie firmy, które chciałyby nawiązać kontakt z niemieckimi partnerami, muszą jedynie wysłać kartę zgłoszeniową do Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo- Handlowej. Udział w giełdzie jest bezpłatny.

Chodzi o firmy zainteresowane współpracą w dziedzinie między innymi budowy maszyn, automatyzacji i technik informatycznych, elektrotechniki, elektroniki, technik pomiarowych i laserowych, energii i gospodarki wodnej.

_ Puls Biznesu _ podkreśla, że polskie firmy zainteresowane współpracą z niemieckimi partnerami mogą ich także poszukać 15 września w Katowicach podczas 10. Polsko-Niemieckiego Spotkania Współpracy.

ZOBACZ TAKŻE:

* [ Niemcy: PKB spadnie w tym roku aż o 6 proc. ]( Jak informuje "Puls Biznesu" )
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
* [ Najważniejsze informacje w twojej skrzynce e-mail! ]( http://www.money.pl/egazety/ )
Tagi: gospodarka, firmy, niemcy, polska, współpraca, wiadomości, najważniejsze, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz