Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

UOKiK promuje sądy polubowne: Po co drzeć koty?

0
Podziel się

Okazją jest przypadający 15 marca Światowy Dzień Konsumenta.

UOKiK promuje sądy polubowne: Po co drzeć koty?
(biuro prasowe UOKiK)
bEgWZted

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów będzie zachęcał przedsiębiorców i ich klientów do polubownego rozwiązywania sporów. Okazją będzie przypadający 15 marca Światowy Dzień Konsumenta.

Rzeczniczka UOKiKu Małgorzata Cieloch chciałaby, aby sądy polubowne stały się bardziej powszechnym sposobem załatwiania problemów pomiędzy konsumentami i firmami. _ - Mamy nadzieję, że przedsiębiorcy, którzy korzystają z takich rozwiązań, podzielą się doświadczeniami _ - tłumaczy rzeczniczka UOKiK. Stąd hasło tegorocznej akcji: _ Po co drzeć koty? _

POSŁUCHAJ MAŁGORZATY CIELOCH:

Eksperci wskazują, że sądy polubowne są tańsze, a postępowanie przed nimi często krótsze niż w przypadku sądów tradycyjnych.

bEgWZtef
Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/68/t46404.jpg ) ] (http://interaktywnie.com/biznes/artykuly/e-commerce/empik-idzie-na-wojne-z-uokik-powalczy-o-monopol-19236) Empik na wojnie z UOKiK. Walczy o monopol Przepychanka nie wpłynie na plany e-księgarni. Serwis nadal szuka innego inwestora.
[ ( http://static1.money.pl/i/manager/o/artykuly/19147/39263_by-svilen001.tiny.jpg ) ] (http://manager.money.pl/strategie/emarketing/artykul/milion;za;sms;-;proponowala;era;a;teraz;ma;problemy,132,0,768132.html) Milion za SMS - proponowała Era, a teraz ma problemy Loteria Ery została wzięta pod lupę przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Wszystko przez skargi konsumentów. Twierdzą, że SMS-ów nie wysyłali, a zapłacić i tak muszą.
bEgWZteG
kraj
wiadomości
KOMENTARZE
(0)