Notowania

uokik
28.02.2011 11:27

UOKiK promuje sądy polubowne: Po co drzeć koty?

Okazją jest przypadający 15 marca Światowy Dzień Konsumenta.

Podziel się
Dodaj komentarz
(biuro prasowe UOKiK)

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów będzie zachęcał przedsiębiorców i ich klientów do polubownego rozwiązywania sporów. Okazją będzie przypadający 15 marca Światowy Dzień Konsumenta.

Rzeczniczka UOKiKu Małgorzata Cieloch chciałaby, aby sądy polubowne stały się bardziej powszechnym sposobem załatwiania problemów pomiędzy konsumentami i firmami. _ - Mamy nadzieję, że przedsiębiorcy, którzy korzystają z takich rozwiązań, podzielą się doświadczeniami _ - tłumaczy rzeczniczka UOKiK. Stąd hasło tegorocznej akcji: _ Po co drzeć koty? _

POSŁUCHAJ MAŁGORZATY CIELOCH:

Eksperci wskazują, że sądy polubowne są tańsze, a postępowanie przed nimi często krótsze niż w przypadku sądów tradycyjnych.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/68/t46404.jpg ) ] (http://interaktywnie.com/biznes/artykuly/e-commerce/empik-idzie-na-wojne-z-uokik-powalczy-o-monopol-19236) Empik na wojnie z UOKiK. Walczy o monopol Przepychanka nie wpłynie na plany e-księgarni. Serwis nadal szuka innego inwestora.
[ ( http://static1.money.pl/i/manager/o/artykuly/19147/39263_by-svilen001.tiny.jpg ) ] (http://manager.money.pl/strategie/emarketing/artykul/milion;za;sms;-;proponowala;era;a;teraz;ma;problemy,132,0,768132.html) Milion za SMS - proponowała Era, a teraz ma problemy Loteria Ery została wzięta pod lupę przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Wszystko przez skargi konsumentów. Twierdzą, że SMS-ów nie wysyłali, a zapłacić i tak muszą.
Tagi: uokik, kraj, wiadomości, gospodarka, gospodarka polska
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz