Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Money.pl Firma Szkolenia

WYSZUKAJ SZKOLENIE

Słowo:
Rodzaj:
Tematyka:
Lokalizacja:
Tryb tylko kursy e-learning
 

SZKOLENIA wg miast

Rodzaj kursy zawodowe
Nazwa kursu Samodzielny księgowy od podstaw - weekendowy kurs pełnej księgowości
Tematyka Finanse/Księgowość
Tryb weekendowy
Organizator INFOX Sp z o.o.
Opis

Celem kursu jest przygotowanie uczestników do samodzielnego prowadzenia księgowości, sporządzania sprawozdań finansowych, rozliczeń z urzędami skarbowym i ZUS, oraz zdobycie praktycznych umiejętności prowadzenia księgowości komputerowej z wykorzystaniem programu księgowego WF-FaKir Asseco WAPRO.

Program kursu pozwala na poznanie zasad rachunkowości w zakresie jaki jest potrzebny do organizacji rachunkowości oraz księgowania zdarzeń gospodarczych w małych i średnich firmach. Słuchacze mają możliwość poznania i zrozumienia metodologii stosowania zasad rachunkowości w praktyce.

Zagadnienia objęte programem kursu omawiane są z uwzględnieniem przepisów ustawy o rachunkowości oraz Krajowych Standardów Rachunkowości. Poszczególne zagadnienia programu kursu poparte są wieloma przykładami.

Nasz kurs to również całkowicie nowoczesne podejście do zagadnień z zakresu teorii rachunkowości. Nauka nie opiera się na klasycznym „podręcznikowym” omówieniu zagadnień księgowych, ale łączy elementy teoretyczne, niezbędne w codziennej pracy z ukierunkowanymi zagadnieniami uporządkowanymi pod kątem profilu zawodowego. Ponadto, po zakończeniu kursu,uczestnicy otrzymują zaświadczenie na oficjalnym druku państwowym wydawanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Czas trwania 70h
Początek 2012-11-09
Dane kontaktowe

Kontakt:
Justyna Komorowska
tel. 17/852-36-08; 17/852-54-21
e-mail: justyna.komorowska@infox.pl

Lokalizacja podkarpackie
Link do oferty Otwórz w nowym oknie
Źródło oferty Logo