wp.pl
wp.pl
Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie

Money.pl Firma Wzory dokumentów

JPK (Jednolite Pliki Kontrolne)

Wzór dokumentu : JPK VAT rozszerzony

Podgląd dokumentu:
zobacz dokument
Podgląd dokumentu: Zobacz aktualny dokument
Stan na dzień: 25/04/2017
Kategoria dokumentu: JPK (Jednolite Pliki Kontrolne)
Tytuł dokumentu: JPK VAT rozszerzony
Opis:

JPK_VAT(ewidencje zakupu i sprzedaży VAT) generuje pliki JPK za dowolny okres na podstawie danych wpisanych w arkusze Excela. Obsługa wymaga od użytkownika jedynie znajomości podstaw MS Excel. Dodatkowo może służyć do weryfikacji, edycji i scalania otrzymanych z innych źródeł plików JPK.


W wersji rozszerzonej plik umożliwia wprowadzenie maksymalnie do 150 faktur miesięcznie w każdym z arkuszy

Zakup skoroszytu uprawnia do nabycia 12 miesięcznej licencji na korzystanie z produktu, którą po roku można odnowić. Skoroszyt zawiera deklarację VAT-7, która uzupełniania jest automatycznie danymi wprowadzanymi do arkuszy JPK.

Oferujemy również JPK VAT podstawowy umożliwiający ewidencjonowanie do 75 faktur miesięcznie, znajdujący się w katalogu JPK. 

Jeżeli liczba pozycji nie odpowiada Państwa potrzebom lub potrzebują Państwo dedykowanej oferty, proszę o kontakt tel.: +48 (22) 257-81-44, lub e-mail: JPK@signform.pl, z BOK Signform.

Zapraszamy do pobrania BEZPAATNEJ WERSJI DEMO JPK_VAT umożliwiającej zapoznanie się z pełną funkcjonalnością skoroszytu.

W celu elektronicznej wysyłki pliku JPK VAT klienci mogą skorzystać z jednej z dwóch opcji:

1. Oprogramowanie Departamentu Kontroli Skarbowej (BEZPAATNE) o nazwie "Klient JPK 2.0". (Zazwyczaj należy instalować jego wersję 32-bit);
2. Oprogramowanie firmy Anzsoft (PAATNE) "Przekaz JPK". (Wersja demonstracyjna umożliwia wysyłanie przez pierwsze 60 dni za darmo).
 
Wymagania sprzętowe: komputer PC z oprogramowaniem Microsoft Windows: 7/8/10, pakiet Microsoft Office 2007/2010/2013/2016

Liczba stron: 5
Format pliku: xlsm   Formularz wykonany jest w wersji aktywnej w formacie Excel, obliczenia w pliku wykonują się automatycznie. Formularz można wypełniać na komputerze oraz zapisywać na dysku twardym.
Dostępność: Dokument jest nieaktualny i nie jest dostępny do pobrania.

Inne wzory dokumentów w kategorii "JPK (Jednolite Pliki Kontrolne)"