Money.pl Firma Wzory dokumentów

Podatkowe PIT Formularze PIT obowiązujące w 2019 r.

Wzór dokumentu : PIT-11 seryjny

Stan na dzień: 15/10/2019
Kategoria dokumentu: Formularze PIT obowiązujące w 2019 r.
Tytuł dokumentu: PIT-11 seryjny
Opis:

PIT-11 (24) SERYJNA WYSYAKA to skoroszyt MS Excel umożliwiający wysyłkę do Uniwersalnej Bramki Dokumentów (UBD) do 20 tys. deklaracji jednocześnie. Przesłany pakiet dokumentów PIT-11 podpiszesz podpisem kwalifikowanym, a jeśli jesteś płatnikiem zaliczek na podatek dochodowy i osobą fizyczną – także danymi autoryzującymi. Realizując wysyłkę seryjną pobierasz jedno Urzędowe Poświadczenie Odbioru (UPO).


Zapraszamy do pobrania prostego w użyciu, intuicyjnego pliku Excela, który ograniczy czas realizacji wysyłki dużej liczby dokumentów PIT-11 do minimum !

Przed dokonaniem zakupu zalecamy zapoznanie się z wersję demo aplikacji, jak również z krótką instrukcją obsługi zamieszczoną w oddzielnym arkuszu.

Cechy skoroszytu:

4Wysyłka informacji pojedynczych jak również zbiorczych z podpisem elektronicznym oraz danymi autoryzującymi w przypadku płatników osób fizycznych,
4Seryjne wydruki informacji
4Zapis PIT-11 do plików PDF od wersji Excel 2007
4Wydruk kopert z adresami pracowników

 <POBIERZ BEZPAATNIE WERSJĘ DEMO>

Liczba stron: 5
Format pliku: xls   Formularz wykonany jest w wersji aktywnej w formacie Excel, obliczenia w pliku wykonują się automatycznie. Formularz można wypełniać na komputerze oraz zapisywać na dysku twardym.
Odpłatność: Dostęp do pliku dokumentu wymaga płatności.

Płatności za dokument

Sposób płatności:
Cena: 121,77 zł (cena zawiera 23% VAT)
SZYBKIE PŁATNOŚCI,
PRZELEW,
PŁATNOŚĆ KARTĄ
Usługa wysyłania formularzy płatnych świadczona jest przez firmę Signform. Totalmoney.pl sp. z o.o. jedynie pośredniczy, zamieszczając ich ogłoszenie. W razie pytań prosimy o skontaktowanie się bezpośrednio z Signform. Adres: reklamacje@signform.pl

Inne wzory dokumentów w kategorii "Formularze PIT obowiązujące w 2019 r."