Money.pl Firma Wzory dokumentów

JPK (Jednolite Pliki Kontrolne)

Wzór dokumentu : JPK EWP

Podgląd dokumentu:
zobacz dokument
Stan na dzień: 27/02/2024
Kategoria dokumentu: JPK (Jednolite Pliki Kontrolne)
Tytuł dokumentu: JPK EWP
Opis:

JPK_EWP (ewidencja przychodów) generuje pliki JPK za dowolny okres na podstawie danych wpisanych w arkusze Excela. Obsługa wymaga od użytkownika jedynie znajomości podstaw MS Excel. Dodatkowo może służyć do weryfikacji, edycji i scalania otrzymanych z innych źródeł plików JPK.
 

Aktualnie, od 1 stycznia 2021 r. obowiązującą strukturą JPK_EWP jest wersja (2), w przypadku zainteresowania wersją nr (1), prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.


W wersji podstawowej plik umożliwia wprowadzenie maksymalnie do 200 dokumentów w arkuszu miesięcznie

Zakup skoroszytu uprawnia do nabycia 12 miesięcznej licencji na korzystanie z produktu, którą po roku można odnowić.

Jeżeli liczba pozycji nie odpowiada Państwa potrzebom lub potrzebują Państwo dedykowanej oferty, proszę o kontakt tel.: + 48 608 43 63 83 lub e-mail: biuro@signform.pl, z BOK Signform.

Zapraszamy do pobrania BEZPAATNEJ WERSJI DEMO JPK_EWP umożliwiającej zapoznanie się z pełną funkcjonalnością skoroszytu.

Wymagania sprzętowe: komputer PC z oprogramowaniem Microsoft Windows: 7/8/10, pakiet Microsoft Office 2007/2010/2013/2016

Liczba stron: 2
Format pliku: xlsm   Formularz wykonany jest w wersji aktywnej w formacie Excel, obliczenia w pliku wykonują się automatycznie. Formularz można wypełniać na komputerze oraz zapisywać na dysku twardym.
Odpłatność: Dostęp do pliku dokumentu wymaga płatności.

Płatności za dokument

Sposób płatności:
Cena: 207,87 zł (cena zawiera 23% VAT)
SZYBKIE PŁATNOŚCI,
PRZELEW,
PŁATNOŚĆ KARTĄ
Usługa wysyłania formularzy płatnych świadczona jest przez firmę Signform. Totalmoney.pl sp. z o.o. jedynie pośredniczy, zamieszczając ich ogłoszenie. W razie pytań prosimy o skontaktowanie się bezpośrednio z Signform. Adres: reklamacje@signform.pl

Inne wzory dokumentów w kategorii "JPK (Jednolite Pliki Kontrolne)"

Polecamy produkty dla firm

PRZYDATNE LINKI